10 Instagram profili kuriem sekot, ja ceļošana ir tavs aicinājums

Instagram turpina augt, un arvien vairāk un vairāk cilvēki izvēlas tieši šo sociālo tīklu platformu, kur smelties iedvesmu un motivāciju. Tāpēc šajā rakstā mēs apkopojām 10 ceļošanas profilus, kuriem vērts sekot 2017.gadā. Jūs atklāsiet jaunus un neredzētus horizontus, varbūt pat jaunu galamērķi savam ceļojumam! Tāpēc tikmēr, kamēr somas vēl nav sakārtotas un lidmašīnas biļetes izprintētas, aicinām jūs doties virtuālajā atvaļinājumā kopā ar mums!

1. The TSA

screen-shot-2017-01-10-at-14-27-48

Šis Instagram profils apvieno sevī humoru ar lietderīgo, kā piemēram – kā pareizi sakrāmēt savas ceļojumu somas, pēc TSA standartiem. Neesi drošs vai mugursomā ņemt līdzi vecmāmiņas cepto kēksu vai smaržīgo melleņu pīrāgu? Šie ir tikai daži on jautājumiem, uz kriem šis profils jums palīdzēs rast atbildes.

2. Lauren Bath

screen-shot-2017-01-10-at-14-32-19

Laurena atspoguļo dzīvi Austrāljā un uzrunā teju katru sekotāju ar savām fotogrāfijām. Tā kā Laurena studē fotogrāfa profesiju, elpu aizraujoši foto tiek augšuplādēti teju katru dienu.

3. Greg Sideris

screen-shot-2017-01-10-at-14-36-37

Ja jums patīk panorāmas skati un dabas dažādība, Grega profils ir īstais, kuram sākt sekot. Šis vīrs ar ceļošanu ir uz “Tu” un viņa vienreizējie foto teju no visas pasaukes, liek spalviņām uz rokas sacelties un acīm medīt nākamo ceļojuma maršrutu. Vēljovairāk – pats Gregs dzīvo Vīnē, un bildes no šīs skaistās pilsētas viņa profilā nebūt nav retums.

4. Kimi Juan

screen-shot-2017-01-10-at-14-40-06

Brīnišķīgas un krāšņas debesis, debesu zili okeāni ar miljoniem dažādu zivju un iedvesmojoši foto stāsti no ceļojumiem – tas ir viss ko varēsiet atrast Kimi Juan profilā.

5. Paul Nicklen

screen-shot-2017-01-10-at-14-47-30

Pauls ir salvenās organizācijas National Geographic fotožurnālists un kā jūs jau varētu nojaust, viņa fotogrāfijas ir unikālas. Ja esat dzīvnieku un dabas mīlis, tad Paula profils būs īstais, kuram sākt sekot. No polārlāčiem līdz lietusmežiem. Par māti dabu un vietu, kuru saucam par mājām – planēta Zeme. Ne velti, šim vīram ir teju 3 miljoni sekotāju.

6. Frans Lanting

screen-shot-2017-01-10-at-14-52-41

Frans ir vēl viens National Geographic fotogrāfs. Jau palūkojoties tikai uz dažiem viņa ceļojumu foto, jūs sapratīsiet kāpēc šis vīrs ir iekļauts mūsu sarakstā. Viņa uzņemtie dabasskati un dzīvnieku bildes pavisam noteikti nav no šīs pasaules.

7. Travel Babbo

screen-shot-2017-01-10-at-14-57-10

Ja jums ir atvase, šis profils būs kā motivātors ceļojumu plānošanai kopā ar saviem bērniem Ēriks Stoens, kurš arī ir autors Travel Babbo, ceļo kopā ar saviem bērniem. Un kā redzams viņa uzņemtajos foto, ceļošana ar bērniem nebūt nav mokoša. Vajag tikai attiecīgu plānu, bērnu palīdzību un izcils ģimenes piedzīvojums var sākties!

8. Steffen Fossbakk

screen-shot-2017-01-10-at-15-03-14

Ja Norvēģija ir jūsu sapņu zeme vai vienkārši, tās apburošā un daudzveidīgā daba jūs apbur, Stīvena profils būs kā radīts tieši jums. Virtuālais atvaļinājums pateicoties viņa Instagram profilam, palīdzēs Jums iepazīt Norvēģiju un tās dabu daudz krāšņākās un daudzveidīgākās krāsās.

9. Johan Lolos

screen-shot-2017-01-10-at-15-07-13

Šis vīrs savos piedzīvojumos dodas kopā ar savu mīļoto sievu. Un nebūt luksusa hoteļi un tūristu pilsētas ir viņu galamērķi. Klusas kalnu ielejas, apburoši ezeri un bezgalīgi sausi tuksneši ir vietas, kuras piesaista šos divus mīlniekus. Divvientulība, mazs busiņš un vēlme ceļot ir tieši tās sastāvdaļas, kuras palīdz un dzen šos divus cilvēkus uz priekšu.

10. Clint Johnston

screen-shot-2017-01-10-at-15-10-43

Droni mūsdienās nav nekāds retums. Tomēr cilvēku, kas spētu to funkcijas izmantot lieterīgi ir pavisam maz. Fotogrāfijas ar dronu palīdzību ir pārņēmušas nevienu vien Instagram profilu un pacēlušas tos pavisam citā līmenī. Un arī šis profils nav izņēmums! Džonsona fotogrāfijas piedāvā elpu aizraujošus skatus no putna lidojuma, pasaules visskaistākajās vietās.