Drošība viesnīcās: Ko jāņem vērā ikvienam ceļotājam?

Ja kā savu naktsmītni izvēlaties oficiālu iestādi, kā, piemēram, viesnīcu, hosteli, viesu māju, kempingu utt., droši vien par savu drošību tajā īpaši neuztraucaties. Kā nekā, visu oficiālo naktsmītņu darbība tiek reģistrēta, pārraudzīta un uz tām attiecas likums un iekšējās kārtības noteikumi Comparar préstamos en linea en méxico 24h. Nonākot naktsmītnē, ceļotāji parasti atslābst un atpūšas, taču patiesībā arī viesnīcās ir jāpiedomā pie savas un savu mantu drošības. Ko tad ikvienam ceļotājam vajadzētu zināt par drošinu naktsmītnēs?

Pieskatiet savas mantas, ierodoties viesnīcā

Nereti, ierodoties viesnīcā tiek piemirsts par mantu drošību. Tās tiek atstātas kaut kur uzgaidāmajā telpā, kamēr tiek nokārtotas visas formalitātes. Viesi parasti ir pārliecināti, ka jau esot viesnīcā, zādzība notikt nevar, jo tā taču ir oficiāla iestāde. Jāsaprot, ka zādzība var notikt jebkur. Viesnīcas personāls never zināt, kam kas pieder. Jā, viesnīcās ir kameras, kas var palīdzēt atpazīt un noķert zagļus, taču tās tik un tā būs liekas problēmas. Uzraugiet savas mantas visu laiku, jo tikai jūs pats esat par tām atbildīgs.

Izvēlieties numuru otrajā vai trešajā stāvā

Ir pierādīts, ka viesi vismazāk apdraudēti ir viesnīcas otrajā vai trešajā stāvā. Pirmais stāvs nav vēlams tāpēc, ka tas ir gana zemu, lai pa logiem vai balkonu iekšā varētu iekļūt zagļi vai citas nevēlamas personas. Augstākie stāvi, savukārt nav droši no evakuācijas viedokļa, jo būs grūtāk izkļūt no ēkas, ja atgadīsies, kas slikts.

Paņemiet viesnīcas vizītkarti

Ļoti lietderīgi būtu paņemt līdzi viesnīcas vizītkarti, dodoties ārā no tās Obtener préstamos en linea sin buró rápidamente. Uz vizītkartes ir precīzs  viesnīcas nosaukums un adrese, kas palīdzēs neapmaldīties. Nereti, iekāpjot taksī, vai prasot kādam norādes, valodas barjeras vai pārpratuma dēl, jūs varat nokļūt citā vietā un apmaldīties, taču ja jums līdzi būs viesnīcas vizītkarte, varēsiet vien uzrādīt to. Varat vienu vizītkarti turēt arī savā numurā, lai varētu izsaukt glābšanas dienestus, ja tas nepieciešams.

Pārbaudiet atslēgu un turiet durvis aizslēgtas

Svarīgi ir arī pārbaudīt numura atslēgu. Mūsdienās pārsvarā tiek izmantotas karšu atslēgas. Pārbaudiet, vai durvis tiešām ir ciet, kad karte ir izņemta. Arī tad, ja durvīm ir parastā slēdzene, pārbaudiet, vai tā darbojas. Tāpat pielūkojiet, ka naktī durvis ir aizslēgtas, lai neviens nevarētu iekļūt jūsu numurā. Tas šķiet pašsaprotami, taču bieži vien, esot viesnīcā, par to tiek aizmirsts.

Ja nozaudējat atslēgu, uzreiz ziņojiet par to administrācijai

Ja viesis pamana, ka viņam nav atslēgas, parasti tiek pieņemts, ka tā vienkārši ir nozaudēta, taču ir jāpieļauj doma, ka tā varētu būt arī nozagta un ka zaglis labi zina, uz kuru numuriņu doties. Noteikti ziņojiet par pazudušu atslēgu administrācijai, arī tad, ja jums ir rezerves atslēga. Tāpat, būtu ieteicams palūgt jaunu numuru (ja ir karšu atslēga, pārkodēt karti), jo, ja atslēga tiešām ir nozagta, zaglis visticamāk arī ieradīsies.