Kas jāņem vērā, ceļojot kopā ar mājdzīvnieku?

Mūsdienās ceļošana kopā ar mājdzīvniekiem vairs nav nekas neparasts. Daudziem cilvēkiem savi četrkājainie mīluļi ir gluži kā ģimenes locekļi un ir grūti viņus atstāt vienus, pašam dodoties ceļojumā. Diemžēl, ceļošana kopā ar mājdzīvnieku var būt visai problemātiska, jo īpaši tad, ja ir nepieciešamība apmesties viesnīcā vai kādā citā tūristu mītnē. Ne visur mājdzīvnieki ir gaidīti un arī saimniekam apmešanās kopā ar savu mīluli var sagādāt raizes. Lai tas nenotiktu, pirms ceļojuma, apdomājiet sekojošas lietas.

Noskaidrojiet vai viesnīcā dzīvnieki ir atļauti

Noteikti noskaidrojiet, vai viesnīcās dzīvnieki ir atļauti, pirms ierašanās tajā. Viesnīcu politika attiecībā uz mājdzīvnieku izmitināšanu ir ļoti dažāda. Ir viesnīcas, kas labprāt uzņem visus dzīvniekus, ir tādas, kas uzņem tikai atsevišķu veidu un šķirņu dzīvniekus un ir tādas, kas mājdzīvniekus neuzņem vispār. Tāpat par dzīvnieku izmitināšanu var tikt prasītas dažādas piemaksas. Pirms ierodaties viesnīcā, noskaidrojiet vai jūs, kopā ar savu konkrēto mājdzīvnieku varēsiet tajā nakšņot un cik tas jums izmaksās. Tad varat būt drošs, ka jūs vēlāk nesagaidīs nevēlami pārsteigumi.

Uzziniet, kādi servisi pieejami jūsu mājdzīvniekam

Tāpat noteikti vajadzētu uzzināt, ko tieši izvēlētā viesnīca nodrošinās jūsu mīlulim? Daudzas viesnīcas mājdzīvniekiem nekādus servisus nepiedāvā un par mīluļa barošanu un izguldīšanu jāatbild pašam saimniekam. Tas nozīmē, ka no mājām līdzi jāņem barība, gultiņa un citas lietas, lai dzīvniekam būtu pieejams viss nepieciešamais un viņš justos ērti. Citas viesnīcas ir pretimnākošākas un nodrošina, gan barošanu, gan speciālu gultiņu un par suņu staidzināšanas pakalpojumus. Ja meklējat naktsmītni populārā galamērķī, noteikti ir vērts pameklēt viesnīcu, kas ne vien uzņem mājdzīvniekus, bet ir tiešām mājdzīvniekiem draudzīga.

Izvērtējiet vai jūsu mājdzīvnieks viesnīcā uzvedīsies adekvāti

Tomēr, dzīvnieka izmitināšana viesnīcā lielā mērā ir arī paša saimnieka atbildība. Saimniekam ir jāprot izvērtēt, vai dzīvnieks spēs uzvesties adekvāti un netraucēs citiem viesiem. Piemēram, ja ceļojat kopā ar suni, ir jāzina, vai viņš visu nakti neries, necentīsies iezīmēt teritoriju un nekošļās viesnīcas mēbeles un mantas. Atcerieties, ka arī dzīvniekiem draudzīgās viesnīcas var palūgt jūs izvākties, ja jūsu mājdzīvnieks uzvedas tiešām neadekvāti, kā arī viesnīca var pieprasīt segt zaudējumus, ja tādi radušies.

Apdomājiet dzīvnieku viesnīcu kā alternatīvu

Ja jums kā dzīvnieka saimniekam rodas pamatotas aizdomas, ka jūsu mājdzīvnieks varētu jums sagādāt problēmas, nakšņojot viesnīcā, taču tik un tā vēlaties ceļot kopā, apsveriet iespēj nakšņot atsevišķi, proti, jūs viesnīcā, bet mājdzīvnieks mājdzīvnieku viesnīcā. Tajās pret dzīvniekiem izturas ļoti labi un viņiem ir nodrošināts pilns serviss – www.alfalainaa.fi –  piemērota guļvieta, ēdināšana, pastaigas un nereti par frizētavas un citi labumi. Ja jūsu izvēlētajā galamērķī ir arī dzīvnieku viesnīcas, varbūt šis risinājums būs daudz piemērotāks.