Sāc plānot savu vasaru jau tagad

Mēs visi esam dzirdējuši teicienu – ratus taisi ziemā, bet ragavas kal vasarā. Un šo teicienu mēs varam attiecināt uz daudzām dzīves jomām, domājot – jo laicīgāk sāksim plānot un domāt par konkrēto lietu, jo gatavāki mēs būsim. Tūrisms un ceļošana, protams, nav izņēmums. Tāpat kā šortus vasarai mēs par vislētākajām naudām varam iegādāties ziemā, vai lepnu kažokādu ziemai vasarā, tas pats ir ar ceļojumu biļetēm. Tāpēc mudinām tevi, dārgais lasītāj, sākt plānot savus vasaras spilgtākos mirkļus jau tagad!

Dzirdot un lasot vārdus “Vasaras sezona 2017”, paceļas matiņi uz rokām, acis izplešas un balss manāmi notrīc. Un kā nu ne – ziema jau stāv pie mūsu namu priekšdurvīm un sniega lāpsta atstutēta pret šķūņa durvīm. Taču, lai tiktu pie tik ilgi gaidītā vasaras ceļojuma, ieteicams rezervēt hoteļus un ceļojuma biļetes jau tagad.

Iztēlojieties skaistu pludmali, viesnīcu turpat blakus, piedzīvojumu pilnas ekskursijas. Aplūkosim septiņus galamērķus, kurus vērts apskatīt 2017.gada vasaras sezonā. Tad nu aiziet!

Melnkalne

pasted-image-smallPasakaina vieta, kas atrodas starp Eiropu un Āziju – Balkānu pussalā. Tūristu ļoti iecienīta un pieprasīta vieta, tādēļ arī, ja sirds kāro apskatīt šo reģionu, ieteicams interesēties un meklēt biļetes jau ziemas periodā. Daba, dzidra jūra, augsti un pasakaini kalni, bagāta vēsture un viesmīlība no vietējo iedzīvotāju puses ir tikai dažas no lietām, ko varat sagaidīt.

Dubrovnika 

pasted-image-small-6Šī vieta patiks vēstures mīļiem un to entuziastiem. Valsts ar bagātu un senu vēsturi, un senām paražām. Dubrovnika piesaista tūristus ar patīkamo un maigo klimatu, komfortablām un ērtām atpūtas zonām, kā arī garšīgu un interesantu ēdienu.

Maljorka

pasted-image-1Daudz dzirdēts šis vārds, taču nepieciešams pārliecināties ik katram pašam, par šīs salas burvību un mūžīgo vasaras klimatu. Neparasta daba, aktīva un aizraujoša nakts dzīve ar daudz un dažādām iespējām. Restorāni ar pasakainu ēdienu un karstās smilšu pludmales – tas viss sevī ietver vārdu Maljorka. Un pat vēl vairāk.

Madeira

pasted-image-small-5Sala, kura ietērpusies zaļās krāsās visu cauru gadu. Madeira ir bagāta ar floru un faunu. Unikālās ainavas un daba visapkārt liek aizrauties elpai katram tūristam. Un apskatot šo salu nav nekāds brīnums, ka Madeiru dēvē arī par Mūžīgā pavasara salu.

Grieķijas salas

pasted-imageKad runājam par tūrismu, pirmais kas nāk prātā ir Spānija un Grieķija. Un kā nu ne. Grieķijas salas ir pārsteidzošas ar savu unikālo un daudzveidīgo dabu. Viesmīlīgiem iedzīvotājiem, aktīvu nakts izklaidi un senām ēdienu tradīcijām. Grieķu temperaments mudina ik katru tūristu apmeklēt šo valsti un uzzināt par to daudz vairāk.

Antālijas kūrorti 

pasted-image-small-4Antālijā jūs varēsiet relaksēties un atpūsties pēc bargās ziemas. Kārtīgi izpeldēties un lutināt ķermeni ar karsto sauli. Lieliska un mierīga atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem.

Bulgārija

pasted-image-small-3Bulgārija nav valsts, par kuru iedomājamies, pieminot vārdu tūrisms. Taču valsts sevī slēpj ne tikai senas un spēcīgas tradīcijas, bet arī elpu aizraujošus dabas skatus un viesmīlīgus iedzīvotājus. Kūrortos Burgasā un Varnā jūs atradīsiet bezgalīgi plašas un garas pludmales. Maigais un siltais vējš no Melnās jūras glāstīs jūsu vaigus un ļaus baudīt atpūtu uz visiem simts! Vēljovairāk – Bulgārija ir valsts, kurā cenas, salīdzinot ar citām, ir relatīvi zemas. Tāpēc arī šī ir lieliska iespēja arī cilvēkiem, kuriem ienākumi nav no tiem lielākajiem, taču vēlas izrauties no ikdienas rutīnas un pazust kādā pasaules nostūrī kaut uz pāris dienām.

Cerams, ka bildes un raksts pamudināja jūs ielūkoties dažos no karstākajiem vasaras piedāvājumiem. Vēljovairāk – jo laicīgāk sāksiet plānot, jo lētāks, ilgāks un neaizmirstamāks būs jūsu 2017.vasaras piedzīvojums!